Zamysłem CooCoo Design, było stworzenie kolekcji i zbioru pięknych dodatków do dekoracji wnętrz, które są w stanie nadać wyjątkowy charakter każdej przestrzeni.

Nasza filozofia, to koncentracja na detalu, wykończeniu, dobrym wzornictwie, funkcjonalności, stąd w naszych kolekcjach można odnaleźć style skandynawskie, Shabby Chic oraz Vintage. Można je zestawiać z nowoczesnymi oraz stylizowanymi wnętrzami, a każdy podkreśli wyrafinowany i eklektyczny zarazem zmysł właściciela, pozwoli zagrać nutą dekadencji, jak również wysublimowanym poczuciem gustu.

Produkty CooCoo Design, to również wyjątkowy i niepowtarzalny pomysł na prezent. Każdy upominek z CooCoo Design wnosi piękno do naszego otoczenia i życia.

Tworząc CooCoo Design chcemy, ażeby ciepło na co dzień gościło w Twoim domu!

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@CooCooDesign.eu lub telefonicznie pod numerem +48.501803399.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
CooCoo Design - wzornictwo dla Ciebie & Twojego domu